top of page

Dzimšanas gads: 1982

Izglītība: Profesionālais maģistra grāds, jurists

Darba vieta: Ķekavas novada pašvaldība, Domes priekšsēdētāja

maza web Viktorija balta.png
AUGAMvienoti - lapa fb.png

Cik sen esat saistīts ar Ķekavas novadu un kā tas sākās?

Ķekavas novadā Rāmavā un Krustkalnos dzīvoju sākot no 1990.gadu sākuma, kad mani vecvecāki un pēc tam arī vecāki šeit izvēlējās savu dzīvesvietu. Turpinot savas dzīves gaitas, arī es izvēlējos savas ģimenes mājas veidot Ķekavas novadā Rāmavā.

Kuras vietas, Jums Ķekavas novadā ir kā iedvesmas avots!

Mani iedvesmo sarunas un saskare ar cilvēkiem. Un tādēļ jāsaka, ka vairāk izjūtu tieši cilvēksaikni un vieta ir tikai otrajā vietā. Esot Ķekavas novada domē, man ir bijusi fantastiska iespēja iepazīt novada cilvēkus, kurus droši var saukt par novada bagātību, kas ir sirdsgaiši cilvēki.

Kad ir iespēja labprāt aizstaigāju līdz Katlakalna priedēm vai Depkina muižu. Savukārt, ja bērni pievienojas, tad ar riteni dodamies līdz Titurgas ezeram.

Kā redzat Ķekavas izaugsmi pēdējos 4.gados?

Pēdējos gados ir uzsākts Ķekavas novada apkaimju savienošana un vienmērīga attīstīšana. Sākot no ieilgušām lietām, kas vēsturiski nebija pabeigtas kā piemēram Saulgriežu iela, Baložos. Beidzot ar jauno konceptu par atpūtas un sportiskās atpūtas vietām, kā piemēram atpūtas vieta “Ziedonis”, Titurgas ezers, Ķekavā “Dambītis”, Ķekavas parka sakopšana, Rāmavas sporta laukums, Ķekavas atjaunotais skeitparks, Titurgas strītbola laukums un citi. Bet galvenais, ka visi darbi tiek turpināti ar tādu pašu neatlaidību. Neaizmirstot arī par tādām lietām, kā novada izrotāšana uz svētkiem ar baltajiem zaķiem un skaistajām Ziemassvētku gaismiņām. Un it sevišķi vēlētos pieminēt tieši izglītības iestāžu attīstīšanu, lai katram novada bērnam būtu vieta skolā, kas viņu uzrunā, un vieta bērnudārzā. Lai skola veidotos kā droša vieta visām bērna aktivitātēm, sākot no skolas līdz sporta aktivitātēm. Turklāt skola ir sasniedzama droši ar gājēju un riteņbraucēju celiņiem.

bottom of page