top of page

Dzimšanas gads: 1983

Izglītība: Biroja vadītājs 2. līmeņa augstākā

Darba vieta: SIA King Coffee Service,  Departamenta vadītājs

 

Berkmanis_edited.png
AUGAMvienoti - lapa fb.png

Cik sen esat saistīts ar Ķekavas novadu un kā tas sākās?

Uz Ķekavas novadu pārcēlos dzīvot 2016.gadā. Vēsturiski esmu saistīts, jo manam vectēvam no tēva puses bija saimniecība Ķekavā.

 

Kā redzat Ķekavas izaugsmi pēdējos 4 gados?

Tā kā pats esmu šeit nedaudz vairāk par četriem gadiem, tad redzu tieši Ķekavas izaugsmi pēdējos gados un tieši Dzērumos to pamanu visvairāk, jo ikdienā redzu, ka daudz vairāk cilvēku izvēlas šurp pārvākties no Rīgas un citām pilsētām un ar vien vairāk iedzīvotāju izvēlas šeit dzīvot arī visu gadu. Pamanu arī izaugsmi infrastruktūras jomā, un cilvēciski ir sajūta, ka šeit ir nākotne un lieliska vieta ne vien tam, lai pavadītu šeit mierīgas dienas, bet arī uzsākt dzīvi jaunām ģimenēm, uzņēmējiem. Ķekavā un tās novadā ir pietiekami daudz iespēju izvērsties ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī radoši, kā tas redzams Ķekavas ielās un publiskajos projektos.

Ļoti daudz ir ieguldīts skolās, kas ir pamatakmens ilgtermiņa veiksmes stāstam, kā arī tiek ieguldīts ikdienā nepieciešamajā infrastruktūrā – kanalizācija, ceļu segumi, ūdensvadi u.c. ne mazāk svarīgās lietās.

 

Kas būtu vēl tie darāmie darbi, kuri iedzīvotājiem būtu, Jūsuprāt, svarīgi nākotnē?

Runājot par Ķekavu, šeit ir vieta attīstībai un Ķekava ir tikai savas izaugsmes sākumā, kur tai ir potenciāls kļūt vēl ietekmīgākai gan ekonomiski, gan kulturāli, kā arī atpūtas jomā.

Katrā no Ķekavas novada ciemiem ir savs kolorīts un īpatnības, ko var attīstīt lai piesaistītu cilvēkus un biznesus, tā pilnveidojot novadu un tā iespējas, pašai Ķekavai kļūstot par vēl nozīmīgāku reģionālo centru.

 

Kāds būtu Jūsu novēlējums visiem Ķekavas novada iedzīvotājiem, lai tas uzlabotu viņu ikdienu?

Mans novēlējums Ķekavas un novada iedzīvotājiem būtu atrast un saglabāt, kā arī ar vien dziļāk dzīt saknes šajā novadā, būt lepniem par to, piedalīties tā ikdienā, izaugsmē un aptvert, cik nozīmīgs ir šis novads un pilsēta. Bieži vien mēs paši esam daudz pieticīgāki nekā pienāktos, jo šeit ir mūsu bagātības un īpašā vieta.

Ne tikai Rīga, Jūrmala, Sigulda, bet arī Ķekava ir īpaša un pie tā ir jāstrādā mums visiem!

bottom of page