top of page

Dzimšanas gads: 1956

Izglītība: Augstākā (Tehniskā Universitāte (RPI), ražošanas un tehnoloģijas inženieris,  konstruktors

Darba vieta: 

SIA “Ķekavas nami” Valdlauči apkalpošanas centrs, Jurista palīgs

Ķekavas novada domes deputāts

arnolds keisters.png
AUGAMvienoti - lapa fb.png

Cik sen esat saistīts ar Ķekavas novadu un kā tas sākās?

Ļoti, ļoti sen esmu saistīts ar Ķekavas novadu! Pēc tehniskā institūta pabeigšanas tālajā 1980.gadā, mani nosūtīja strādāt VSKB (konstruktoru birojā) Valdlaučos. Kā kvalificēts inženieris – konstruktors ar savu darba prasmi un sabiedrisko aktivitāti kļuvu cienīts kolēģu un novada iedzīvotāju vidū!

 

Kuras vietas, Jums Ķekavas novadā ir kā iedvesmas avots!

Mans iedvesmas avots ir novada  iedzīvotāju atzinība un ieteiktie priekšlikumi, viņu pieredze un zināšanas. Valdlauči, Rāmava un Ziedonis ir ciemati, kuri liek vienmēr man neatlaidīgi risināt dažādus ikdienas sadzīves  jautājumus, kā arī attīstīt un celt labklājību līdzcilvēkiem. Pēdējie desmit gadi papildus ir likuši strādāt novada centra un Baložu pilsētas labiekārtošanas jautājumos, kas iedvesmo un stiprina.

 

Kā redzat Ķekavas izaugsmi pēdējos 4.gados?

Grūti ir nepamanīt novadā sakoptību, ielu un trotuāra izbūvi, Ķekavas vidusskolas paplašināšanu, komunikācijas tīklu pārbūvi un laukuma asfaltēšanu Baložu pilsētā. Šajos gados daudz lielāka uzmanība ir pievērsta iedzīvotājam, lai viņš jūtās drošs un lepns apkārtējā vidē, kurā viņš dzīvo, mācās, strādā un pavada vecumdienas.

 

Kas būtu vēl tie darāmie darbi, kuri iedzīvotājiem būtu, Jūsuprāt, svarīgi nākotnē?

Novads attīstās un turpina augt, mainās iedzīvotāju nepieciešamības prasības  un sabiedrības kvalitāte. Valdlaučos noteikti jāsakārto ielu un iekšpagalmu segumi, ārējais apgaismojums. Jāturpina un jāstimulē iedzīvotāju aktivitāte daudzdzīvokļu māju renovācijas pasākumiem, meža parku izbūves un izveide atpūtas aktivitātēm. Novada iekšējā sabiedriskā transporta organizēšana un veco ļaužu atbalsta programmas ieviešana.

 

Kāds būtu Jūsu novēlējums visiem Ķekavas novada iedzīvotājiem, lai tas uzlabotu viņu ikdienu!

 Novada iedzīvotājiem mazāk klusēt un strīdēties, bet vairāk runāt un dot priekšlikumus iedvesmai pašvaldības vadībai radīt jaunus objektus, labiekārtot un sakārtot apkārtējo vidi, mazināt problēmas un būt visiem kopā, lai uzlabotu mūsu ikdienu, tatad AUGAM!

bottom of page