top of page
web bautris.jpg

Dzimšanas gads: 1953

Izglītība: LSFP, B kategorijas treneris

Darba vieta: Ķekavas novada sporta skola, Regbija treneris

AUGAMvienoti - lapa fb.png

Cik sen esat saistīts ar Ķekavas novadu un kā tas sākās?

Pēc Rīgas Politehniskā institūta (tagad RTU) beigšanas sāku strādāt VSKB (konstruktoru birojā) Valdlaučos. Kā inženieris konstruktors nodarbojos ar piena dzesēšanas sistēmu projektēšanu. Darbs bija interesants gan pie rasējamā dēļa, gan arī daudzos komandējumos pie iekārtu pasūtītājiem Vācijā un ražotājiem Sibīrijā.

 

Kuras vietas Jums Ķekavas novadā ir kā iedvesmas avots!

Mans iedvesmas avots ir pati mana dzīve šeit, jo te ir labas iespējas strādāt, sportot un atpūsties. Novadā ir lieliski iedzīvotāji, patīkami ar viņiem  sadarboties un arī saņemt viņu atzinību. Patīk Daugava.

 

Kā redzat Ķekavas izaugsmi pēdējos 4.gados?

Novads kļuvis sakoptāks, ielas un ceļi labāki, parādās jauni uzņēmumi, vairāk sakārtotas vietas atpūtai, jauni sporta laukumi, peldbaseins. Notiek māju renovācija, pagalmu sakārtošana. Ir arī lietas, kas būtu novēršamas, piemēram, lielie sastrēgumi pie Baložu pagrieziena, dažādi birokrātiski noteikumi, kas atņem cilvēkiem laiku un līdzekļus to nevajadzīgai ievērošanai.

 

Kas būtu vēl tie darāmie darbi, kuri iedzīvotājiem būtu, Jūsuprāt, svarīgi nākotnē?

Es gribētu, lai sports un fiziskās aktivitātes ieņemtu lielāku lomu novadā. Lielāks atbalsts nepieciešams sporta dzīves aktīvistiem, tieši sporta aktivitāšu un dažādu sacensību organizēšanā, trenēšanā, arī infrastruktūras uzlabošanā (novadam pašlaik nav stadiona). Svarīgi ir vairāk sportošanā iesaistīt tieši pieaugušos un vecākos jauniešus, kuri kļūtu par paraugu mazajiem iesaistīties sporta aktivitātēs, tā uzlabojot savu veselību. Sports vienotu iedzīvotājus un veidotu novada patriotus.

 

Kāds būtu Jūsu novēlējums visiem Ķekavas novada iedzīvotājiem, lai tas uzlabotu viņu ikdienu!

Būt gudriem un aktīviem!

bottom of page