top of page

Dzimšanas gads: 1988

Izglītība:  Maģistrs, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte

Darba vieta: Biznesa procesu vadītājs, Maxima Latvija

Kaspars Priede.png
AUGAMvienoti - lapa fb.png

Cik sen esat saistīts ar Ķekavas novadu un kā tas sākās?

Esmu dzimis Jelgavā, bet Ķekavā ar savu ģimeni dzīvoju jau kopš mazotnes.

Kuras vietas, Jums Ķekavas novadā ir kā iedvesmas avots?

Tā kā esmu dzīvojis Ķekavā lielāko dzīves daļu, tad man šķiet, ka Ķekava kā vieta jau pati par sevi ir iedvesmojoša. Spilgti atceros sajūtas un mieru, kas pārņēma, kad pēc samērā īsas dzīvošanas Rīgā atgriezos Ķekavā un katru vakaru priecājos par mieru un klusumu, kas apņēma, atgriežoties no darba. Ja runājam par vietām, kas ir iedvesmojošas, tad jaunais parks un Jaunatnes iniciatīvu centrs pie vecās skoliņas ir vietas, kurās var baudīt upītes čalošanā

Kā redzat Ķekavas izaugsmi pēdējos 4 gados?

Uzskatu, ka pēdējos 4 gados Ķekavas novadā mums bija iespēja redzēt mērķtiecīgu darbību novada infrastruktūras attīstībā. Līdztekus ielu un daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu rekonstrukcijai un izbūvei, ir veikti arī ietvju, ielu apgaismojuma izbūves darbi, tāpat novadā ir notikusi ļoti nepieciešamā izglītības iestāžu paplašināšana gan Pļavniekkalna skolā, gan Ķekavas vidusskolā, turklāt joprojām turpinās būvniecības darbi PII “Ieviņa” un Baložu vidusskolā.

Kas būtu vēl darāmie darbi, kuri iedzīvotājiem, jūsuprāt, būtu vajadzīgi?

Arī nakamajā domes sasaukumā ir jāturpina infrastruktūras attīstība, ir jāsamazina bērnu rindas bērnudārzos, jārada pietiekams skaits vietu izglītības iestādēs, lai novada ģimenēm un to atvasēm nebūtu jāmeklē alternatīvas iespējas izglītības ieguvei. Gribētu redzēt attīstību arī bērnu rotaļu laukumu izvietošanā, uzlabošanā un uzturēšanā.

Mans novēlējums.

Jo ģimenēm piemērotāks būs mūsu novads, jo vairāk novada iedzīvotājus un viesus varēsim piesaistīt. Novada lielākais ieguvums – atrašanās blakus Rīgai, ar iespēju atpūsties no pilsētas kņadas – mums jau ir.

bottom of page